Katalog

Włączone filtry:
  Autor
  Rodzaj okładki

  Promocje

  Newsletter

  Dołącz do naszego Newslettera i bądź na bieżąco z nowościami wydawniczymi.

  Miejsca zagładyJest 186 produktów.

  Podkategorie

  • Auschwitz

   Auschwitz obóz koncentracyjny i ośrodek zagłady - książki i filmy

   Jesteś w sekcji dotyczącej literatury obozowej, poświęconej męczeństwu i pamięci ofiar obozów koncentracyjnych stworzonych przez III Rzeszę niemiecką. Są tu wspomnienia, informacje oraz wszystko o czym Świat powinien pamiętać aby tak straszne rzeczy nie wydarzyły się więcej.

   Znajdziesz tu książki i filmy dotyczące Auschwitz-Birkenau, który stał się największym obozem koncentracyjnym znanym jako fabryka śmierci. Auschwitz obóz koncentracyjny i ośrodek zagłady to obecnie miejsce historyczne.

   Największą popularność w naszej księgarni zdobyła pozycje o Josefie Mengele doktorze z Auschwitz - obozowym lekarzu, przez którego zginęły setki tysięcy ludzi. Nigdy nie dosięgnęła go sprawiedliwość.

  • Majdanek
  • Wyprzedaż

   Ważne informacje

   •  Oferowane towary w tej kategorii są  w cenach niższych od detalicznych o 20-60%, ponieważ są to końcówki nakładów i produkty pochodzące ze zwrotów, ewentualnie uszkodzone w transporcie; dlatego też może się zdarzyć, że poszczególne sztuki będą posiadać niewielkie uszkodzenia mechaniczne.

   •  Zdjęcia nie uwzględniają możliwych wad, porysowanej okładki albo uszkodzonego opakowania. (istnieje możliwość wysłania zdjęcia na maila)

   • Produkty ze znaczkiem Wyprzedaż nie podlegają wymianie na produkty pełnowartościowe oraz nie podlegają reklamacji

  na stronę
  Pokazuje 1 - 21 z 186 elementów