Obniżka ceny! Obniżka ceny! Obniżka ceny! Zobacz większe

Cienie

Nowy

Najnowszy kryminał Wojciecha Chmielarza – książka „Cienie” to powieść, w której powraca dobrze znany wszystkim amatorom kryminałów komisarz Mortka.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

26,33 zł

-34%

39,90 zł

Opis

Najnowszy kryminał Wojciecha Chmielarza – książka „Cienie” to powieść, w której powraca dobrze znany wszystkim amatorom kryminałów komisarz Mortka. Książka „Cienie” to kolejna porcja niesamowitej opowieści, która przyniosła Wojciechowi Chmielarzowi uznanie licznego grona czytelników, a jednocześnie zapewniła autorowi prestiżową Nagrodę Wielkiego Kalibru. Z czym tym razem przyjdzie zmierzyć się komisarzowi Jakubowi Mortce?

„Cienie” to już piąty tom uwielbianego przez czytelników cyklu, którego głównym bohaterem jest komisarz Mortka. Tym razem śledczy będzie musiał wziąć na celownik dwie pozornie niezwiązane ze sobą sprawy, w które zamieszani są wysoko postawieni politycy i niebezpieczni gangsterzy.

W Milanówku dochodzi do zbrodni. Zamordowane zostają żona oraz córka Wilka – gangstera, który sześć lat wcześniej zginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Tym razem dowodów jest aż nadto, a wszystkie wskazują na kolegę Jakuba Mortki, podkomisarza Kochana. Mimo nacisku ze strony przełożonych, komisarz wszczyna własne śledztwo, aby dowieść niewinności Kochana i namierzyć prawdziwego sprawcę. Jednak to jeszcze nie koniec jego problemów.

W tym samym czasie aspirantka Sucha próbuje rozwiązać sprawę gwałtu – mimo że dysponuje nagraniem z ukrytej kamery i potrafi zidentyfikować kilku sprawców, sprawa nie jest prosta: to wysoko postawieni politycy. Bez solidnych, niepodważalnych dowodów nic nie zdziała. Sucha i Mortka łączą siły, aby rozwikłać dwie sprawy, które, jak się okaże, mają wspólny mianownik. Czy uda im się dojść do prawdy i wymierzyć sprawiedliwość?

Opinie

Napisz opinię

Cienie

Cienie

Najnowszy kryminał Wojciecha Chmielarza – książka „Cienie” to powieść, w której powraca dobrze znany wszystkim amatorom kryminałów komisarz Mortka.

Napisz opinię