Ewa Dąbrowska PAKIET 3 książki dieta warzywno owoca Zobacz większe

Ewa Dąbrowska PAKIET 3 książki dieta warzywno owoca

Nowy

Ewa Dąbrowska PAKIET 3 książki
Dieta warzywno-owocowa; Ciało i ducha ratować żywieniem; Przywracać zdrowie żywieniem

Publikacja dr Ewy Dąbrowskiej zawiera wiele cennych informacji na temat diety warzywno – owocowej, przebiegu kuracji dietą oraz mechanizmów jej działania.

Więcej szczegółów

Autor: Ewa Dąbrowska
Wydawnictwo: SOFRA
Rok wydania: 2015
Rodzaj okładki: Miękka
Kategoria: Literatura ogólna
Język wydania: Polski
Czas wysyłki: 24 godziny

Ostatnie egzemplarze!

45,99 zł

Autor:Ewa Dąbrowska
Wydawnictwo:SOFRA
Rok wydania:2015
Rodzaj okładki:Miękka
Kategoria:Literatura ogólna
Język wydania:Polski
Czas wysyłki:24 godziny

Opis

Dieta warzywno-owocowa a harmonia ciała
Publikacja dr Ewy Dąbrowskiej zawiera wiele cennych informacji na temat diety warzywno – owocowej, przebiegu kuracji dietą oraz mechanizmów jej działania. Znajdziemy tu liczne przykłady wyleczenia osób dzięki zastosowaniu tej nowatorskiej metody leczenia. Autorka wskazuje także na różnice w interpretacji przyczyn powstawania chorób w ujęciu medycyny akademickiej i naturalnej.

Dr Ewa Dąbrowska jest doktorem nauk medycznych, specjalistą chorób wewnętrznych, autorką 50 prac i ponad 100 doniesień naukowych. Przez wiele lat pracowała na stanowisku adiunkta w Klinice Chorób Wewnętrznych Akademii Medycznej w gdańsku, gdzie prowadziła badania naukowe z zakresu immunologii, uzyskując w roku 1978 tytuł doktora nauk medycznych. W roku 1992 napisała pracę naukową "Znaczenie zaburzeń immunologicznych w porfirii późnej skórnej". Jest autorką cenionych książek: "Ciało i ducha ratować żywieniem" oraz "Przywracać zdrowie żywieniem".

Wynikiem prowadzonych przez dr Ewę Dąbrowską badań było opracowanie nowatorskiej metody terapii w oparciu o dietę warzywno-owocową odtruwającą i wspomagającą własne, samoleczące mechanizmy organizmu.

Zachęcające wyniki uzyskane w leczeniu wielu chorób cywilizacyjnych, skłoniły autorkę do upowszechnienia tej metody terapii m.in. w Instytucie Zdrowie SOFRA w Mielnie i Karpaczu, z którym współpracuje od wielu lat konsultując pacjentów i nadzorując diety zdrowotne

Rok wydania: 2015
Wymiary: 14,5 x 20,5 cm
Liczba stron: 55
ISBN: 978-83-932015-6-3

Ciało i ducha ratować żywieniem
Jest to cykl konferencji dr E. Dąbrowskiej na temat zasad zdrowego żywienia i leczenia chorób postem. W książeczce znajdziemy także przepisy diet warzywno-owocowych i sposobów wykonywania potraw.Autorka pisze: Często jedynym ratunkiem współczesnego człowieka jest czasowe powstrzymywanie się od jedzenia czyli post. Oto kilka odmian postu: zupełny (na wodzie), sokowy, warzywno-owocowy lub post na chlebie i wodzie. Wspólną cechą postów jest niedostateczne odżywianie zewnętrzne, co uruchamia zastępcze odżywianie wewnętrzne. Wówczas organizm samoistnie przywraca utracone zdrowie. Ta zdolność organizmu do samoleczenia znana w zamierzchłych czasach jako vis medicatrix naturae (lecznicza siła natury) i wiadomo było, że własny lekarz wewnętrzny to najlepszy lekarz.

Rok wydania: 2005
Liczba stron: 190
Wymiary: 12 x 16,5 cm
ISBN: 9788370191375

Przywracać zdrowie żywieniem
Książeczka propaguje leczenie chorób przez zastosowanie odpowiednich diet warzywno-owocowych i stosowanie krótkotrwałego postu. Autorka przedstawia kuracje oczyszczające organizm i opisuje liczne przypadki chorób wyleczonych tą metodą.


Rok wydania: 2003
Liczba stron: 112
Wymiary: 10 x 14 cm
ISBN: 9788370190965

Więcej informacji

AutorEwa Dąbrowska
WydawnictwoSOFRA
Rok wydania2015
Rodzaj okładkiMiękka
KategoriaLiteratura ogólna
Język wydaniaPolski
Czas wysyłki24 godziny

Opinie

Napisz opinię

Ewa Dąbrowska PAKIET 3 książki dieta warzywno owoca

Ewa Dąbrowska PAKIET 3 książki dieta warzywno owoca

Ewa Dąbrowska PAKIET 3 książki
Dieta warzywno-owocowa; Ciało i ducha ratować żywieniem; Przywracać zdrowie żywieniem

Publikacja dr Ewy Dąbrowskiej zawiera wiele cennych informacji na temat diety warzywno – owocowej, przebiegu kuracji dietą oraz mechanizmów jej działania.

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Polecamy