Promocja! Promocja! Promocja! PAKIET UKRYTE TERAPIE 1 i 2 + Cholesterol naukowe Zobacz większe

UKRYTE TERAPIE CZĘŚĆ 1 i 2

Nowy

Pakiet 2 książek "Ukryte terapie część 1 i 2"

Więcej szczegółów

Tytuł: PAKIET UKRYTE TERAPIE 1 i 2
Autor: Jerzy Zięba
Wydawnictwo: Egida
Rok wydania: 2016
Wymiary cm: 14,5 x 20,5
Rodzaj okładki: Miękka
Kategoria: Literatura ogólna
Język wydania: Polski
Czas wysyłki: 24 godziny

Ostatnie egzemplarze!

97,52 zł

-8%

106,00 zł

Tytuł:PAKIET UKRYTE TERAPIE 1 i 2
Autor:Jerzy Zięba
Wydawnictwo:Egida
Rok wydania:2016
Wymiary cm:14,5 x 20,5
Rodzaj okładki:Miękka
Kategoria:Literatura ogólna
Język wydania:Polski
Czas wysyłki:24 godziny

Opis

Pakiet 2 książek

Ukryte Terapie Część 1

Jerzy Zięba od ponad 20 lat zajmuje się naturoterapią, szczególnie w odniesieniu do naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom przewlekłym i nowotworom. Książka Ukryte Terapie powstała po wielu latach analiz badań medycznych czy innych publikacji, które nawet w środowisku medycznym są zupełnie nieznane. Autor publikuje artykuły w prasie, jak też prowadzi wykłady dotyczące prostych i skutecznych metod leczenia i zapobiegania chorobom bez stosowania środków sztucznie syntetyzowanych. Jest dyplomowanym hipnoterapeutą klinicznym w Australii i USA.

(…) dzięki wyjątkowemu talentowi "szperacza: Autora otrzymujemy dobrze udokumentowaną pozycję, bogatą w niezwykle istotne, a skrzętnie pomijane wyniki badań. Narracja nie jest oparta o przypuszczenia, niesprawdzone doniesienia czy myślenie życzeniowe. W pewnym sensie jest to owoc prac badawczych prowadzonych i zebranych w różnych zakątkach świata, podanych czytelnikowi w taki sposób, że lektura jest intrygująca od pierwszej do ostatniej strony.
Lek. Med. Rafał Baran


Część pierwszą czyta się jak straszny kryminał.Różnica polega na tym że w normalnym kryminale zabija sie jedną lub kilka osób [...]
W drugiej części odnosi się przede wszystkim do lekarzy . Co bowiem zrobi chory , jeżeli nie ma dostepu do preapratów i metod pozostających w reku lekarzy.
Satysfakcja jest ogromna ,  gdy pomaga się tam  gdzie autorytety medyczne odstąpily od dalszego leczenia.

Dr n. med. Antoni Krasicki

Ukryte Terapie Część 2
Od Autora
Niniejszym mam nieukrywaną przyjemność zaprezentować drugą część „Ukrytych Terapii”.
W pierwszej części obiecałam opisać kilka istotnych spraw dotyczących nieznanych aspektów dotyczących zdrowia co właśnie czynię.

Ze względu na ciągle szerzącą się dezinformacje odnośnie tłuszczów zwierzęcych i choroby wieńcowej serca, w drugiej części UKRYTYCH TERAPII wyjaśniam to znacznie dokładniej, wyjawiając kłamstwa jakie temu zagadnieniu towarzyszą od dziesiątek lat.
Okłamywanie społeczeństwa jak również lekarzy(!) w sprawie cholesterolu wydaje się nie mieć granic. Temat ten został potraktowany również znacznie szerzej szczególnie, że przemysł farmaceutyczny w sposób perfekcyjny oszukał lekarzy w sprawach cholesterolu.
Lekarze zupełnie nieświadomie dopuszczają się absolutnie skandalicznych praktyk dotyczących jego obniżania.
Książka opisuje w jaki sposób oszukano lekarzy jak i pacjentów.

Największym problemem jaki przebijał się bezustannie w komentarzach czy rozmowach bezpośrednich były oczywiście choroby nowotworowe.
W tych wszystkich opisach wstrząsające było jedno: przerażający brak skuteczności medycyny akademickiej w leczeniu tej choroby.
Lekarze i pacjenci znajdą w książce szczegółowe opisy metod czy substancji, dzięki którym człowieka chorego na nowotwór można leczyć znacznie bardziej efektywnie, bezpieczniej i taniej.
Opisywane substancje czy też metody leczenia choroby nowotworowej, są skrzętnie ukrywane przed pacjentami jak i środowiskiem medycznym.

W rozdziale o szczepionkach ujawnione są fakty, o których opinii publicznej się nie zawiadamia.
Fakty te, bezsprzecznie wskazują na to, że lekarze jak i rodzice dzieci zostali perfidnie oszukani.Książka również opisuje skandaliczne, a jednocześnie nie ujawniane społeczeństwu fakty dotyczące systemu zdrowia, które znajdują się na granicy przestępstwa kryminalnego.
Książka pokazuje także sposób rozwiązania wielu problemów dotyczących leczenia pacjentów przewlekle chorych.Więcej informacji

TytułPAKIET UKRYTE TERAPIE 1 i 2
AutorJerzy Zięba
WydawnictwoEgida
Rok wydania2016
Wymiary cm14,5 x 20,5
Rodzaj okładkiMiękka
KategoriaLiteratura ogólna
Język wydaniaPolski
Czas wysyłki24 godziny

Opinie

Napisz opinię

UKRYTE TERAPIE CZĘŚĆ 1 i 2

UKRYTE TERAPIE CZĘŚĆ 1 i 2

Pakiet 2 książek "Ukryte terapie część 1 i 2"

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Polecamy